SON DAKİKA

Habersilifke.Com

ANAMUR BELEDİYESİ KADINLARI UNUTMADI

ANAMUR BELEDİYESİ KADINLARI UNUTMADI
Bu haber 11 Mart 2018 - 22:16 'de eklendi ve 14 views kez görüntülendi.

Anamur Belediyesi Kadınları unutmadı.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe tek tek kadınlara giderek günlerini kutladı.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe 8 Mart Dünya Kadınlar Günü  programı kapsamında  Belediye Hizmet Binası, Adliye, Kaymakamlık, Geri Dönüşüm Tesisleri ve  çilek tarlalarını ziyaret etti.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’ ye program da Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Gürel, Büyükşehir Belediye meclis Üyesi Ali Rıza Kibrit ve ekibi eşlik etti.

   Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Programına kendi personeli ile başladı. Başkan Türe belediye  hizmet binası bayan personelleri tek tek dolaşarak kadınlar gününü kutlayarak karanfil dağıttı. Başkan Türe’ nin İkinci adresi Adliye ve Kaymakamlık binası oldu.

TARLAYA İNDİLER

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe ve ekibi  tarla da çalışan emekçi kadınlarımızı da unutmadı. Tarla da tek tek bayanları ziyaret eden Başkan Türe el kremi, eldiven ve çiçek hediye etti.

Bir günün değil her günün kadınlar günü olduğuna dikkat çeken Türe” Aslında bu formalite gereği yapılan bir ziyaret. Kadınlarımızı sadece bir günle anmak doğru değil, biz gerek, projelerimizle, gerek sosyal faaliyetlerimizle her daim onların yanındayız.  Onlar bizim annemiz, kızımız, kardeşimiz, eşimiz, hayat arkadaşımız. Kadınlarımız bizim  soğuk duvarları yuva yapanlarımızdır. “ şeklinde sözlerini tamamladı.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA