SON DAKİKA

Silifke Haberleri

Başkan’dan sabahın ilk ışıklarında esnaf ziyareti

Başkan’dan sabahın ilk ışıklarında esnaf ziyareti
Bu haber 06 Şubat 2018 - 18:31 'de eklendi ve 18 kez görüntülendi.

Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, sabahın saatlerinde iş yerlerini açan esnafları ziyaret ederek hayırlı işler dileyip, talepleri ve sıkıntıları yerinde dinledi.

Her gün farklı mahalle ve sokaklarda esnafları ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbetlere önem veren Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, ‘Kentimizde ortak aklı tam manasıyla hayata geçirdik. Bu yönetim şekli ile sorunları bir bir çözüyoruz. Her şeyi ben bilirim ben yaparımla olmaz. Kentimizi hep birlikte, birlik ve beraberlik içerisinde güzelleştirmeye devam ediyoruz” dedi.

‘GENÇ YAŞLI HERKESİN DÜŞÜNCESİNE ÖNEM VERİYORUZ’

Eski Devlet Hastanesi civarında ki esnafları tek tek gezerek, vatandaşlarla sohbet eden Belediye Başkanı Turgut, “Esnaflarımıza mümkün olduğunca sık sık ziyaretler gerçekleştirerek, hem belediye çalışmalarımızı anlatıyor, hem varsa sorunları dinleyerek bize düşen görevleri yapmaya çalışıyoruz.

Vatandaşlarımızla sürekli iç içe olmamız yaptığımız ve yapacak olduğumuz hizmetlerimizde kentimizin gelişimini olumlu etkiliyor. Silifke Belediyesi olarak sorumluluğumuzda olan bütün sorunları bir bir çözüme kavuşturuyoruz. Mahallelerimizin eksikliklerini yerinde görerek, çözümü için planlamalar yapıyoruz. Yeni yollar açarken, stabilize yolların bakımını yapıyor, asfalt olmayan yollarımızı sıcak asfalt ile kaplıyoruz.

Kentimizin yaşanabilir ve mutlu insanların yaşadığı bir kent olması adına gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bu nedenle daha görevimizin üçüncü yılı bile dolmadan ilçemize büyük katkı değer sağlayan projeler gerçekleştirdik. Hala ekiplerimiz fedakârca çalışmalarını sürdürüyor. Bu süreçte projelerimizin oluşmasında en büyük etkenlerden birisi de vatandaşlarımız oldu. Onlarla sürekli iç içe olmamız ve onların beklentilerine eğilmemiz, bu projelerimizin gerçekleşmesinde büyük pay sahibi oldu. Kısacası kentimizin sorunlarını sahiplerinden öğrenerek çalışmalar yapmış olduk. Bu nedenle yeni projelerimiz de ortaya çıktı. Silifke’de genç yaşlı herkesin fikir ve önerisine değer veriyoruz’ dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA