SON DAKİKA

Silifke Haberleri

BÜKDEĞİRMENİ’NDE YOLLAR PARKE İLE KAPLANIYOR

BÜKDEĞİRMENİ’NDE YOLLAR PARKE İLE KAPLANIYOR
Bu haber 25 Ocak 2018 - 18:29 'de eklendi ve 24 kez görüntülendi.

‘ÖNEMLİ OLAN VATANDAŞLARIMIZIN MEMNUNİYETİDİR’

hizmetlerde vatandaş memnuniyetine önem verdiklerini belirten Belediye Başkanı Turgut, “Kent genelinde ve farklı noktalarda devam eden belediye hizmetlerimiz tüm hızıyla sürüyor. Bir mahallemizde parklar yapılırken başka bir mahallemizde parke döşeme, başka bir mahallemizde ise asfalt yama çalışmalarımız . Plan ve program dâhilinde yaptığımız bu çalışmaların hepsini bizzat yerinde görüp inceleyerek, muhtar ve vatandaşlarımızla fikir alış verişinde bulunuyoruz. Öncelikle halkımızın ulaşımında sıkıntıya neden olan kullanışsız yollarımızı genişleterek, parke taşlarıyla güvenli ve sağlıklı getiriyoruz.

Siz değerli vatandaşlarımıza ve muhtarlarımıza hizmetlerimizde verdikleri destekten dolayı bir kez daha teşekkür ederim. Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizleri daha mutlu ediyor. girmemiş, hizmet almamış bir tek mahalle bile bırakmıyoruz. Bükdeğirmeni Mahallemize kazandırdığımız parke yollar, sosyal alanlar ve yapılan çevre düzenleme çalışmaları hem mahalle sakinlerimizin hem de buraya gelen kent sakinlerimizin büyük beğenisini topluyor.

Mahallemizin yollarını ve sokaklarını bir bir tamamlıyoruz. Dar olan yollar genişletilerek, toz ve çamur içerisinde olan yollarda asfalt ve parke taşı ile daha düzenli hale getiriliyor. Bükdeğirmeni dün olduğu gibi bugünde bizim göz bebeği mahallelerimizden biridir. Hizmetlerimizin mahallemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

BÜKDEĞİRMENİ SAKİNLERİNDEN HİZMET TEŞEKKÜRÜ

Bükdeğirmeni Mahallesi Muhtarı Muhsin Akdoğan ve vatandaşlar, hizmetlerinden dolayı Başkan Mustafa Turgut ve ekibine teşekkür ederek, “Belediyemizin hizmetleri sayesinde mahallemiz pırıl pırıl oluyor. Yollarımızın bakımının ardından ulaşımda önemli bir sorunu çözmüş olacağız. Mahallemizin eksiklerini hızla tamamlayan başkanımıza ve ekibine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA