SON DAKİKA

Haber Silifke-Silifke Haberleri

Finansbank Borç Sorgulama

Finansbank Borç Sorgulama
Bu haber 19 Aralık 2017 - 17:43 'de eklendi ve 35 kez görüntülendi.

Finansbank borç bilgilerinize ulaşmanın birçok kolay yolu var. İnternet şubesinden, telefondan ya da bankamatik yardımı ile sıra beklemeden ve zaman kaybetmeden Finansbank borç sorgulama hizmetlerinden yararlanabilir, kredi ve kredi kartı borç bilgilerinizi sorgulayabilir, hesap özet ve detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Finansbank İnternet Şubesi İle Borç Sorgulama

Finansbank’ın 24 saat ulaşabileceğiniz web sayfası olan www.Finansbank.Com.Tr den müşteri numaranız veya TC kimlik numaranız ve müşteri şifreniz ile internet bankacılığı hesabınıza giriş yaparak kredi ve kredi kartı borcunuzu sorgulayabilir veya hesap özetinize bakabilirsiniz. Yapmanız gereken öğrenmek istediğiniz borç türüne ait menüyü seçerek detayları takip etmenizdir. Örnek olarak kredi kartı borç bilgisini sorgulamak istiyorsanız, kredi kadri menüsünü seçerek kredi kardı detaylarından borç bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığı ile sisteminize e posta adresi ekleyebilir ve borç bilgilerinizin size e posta olarak iletilmesini sağlayabilirsiniz. İnternet şubesine buradan ulaşabilirsiniz.

Finansbank Mobil Bankacılık İle Borç Sorgulama

Akıllı telefonunuz yardımı ile indirebileceğiz bir uygulamayla hesap ve borç bilgilerinize her zaman kolayca ulaşabilir, hesap hareketlerinizi inceleyebilir ve limit güncellemesi yapabilirsiniz.

Finansbank ATM İle Borç Sorgulama

Finansbank diğer hizmetlerinde de olduğu gibi Bankamatikler den de 24 saat erişim hizmeti sunmaktadır. Borç sorgulamanın yanı sıra birçok işleminizi Bankamatikler yardımı ile kolayca yapabilirsiniz. ATM’den kartınız ile Finansbank kredi, hesap, veya kredi kartı borç öğrenme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı Kullanarak Borç Sorgulama

Kullanabileceğiniz bir bilgisayar yada internet erişiminiz yok ise Finansbank telefon bankacığı ile Finansbank borç sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Telefon bankacılığı hizmetinden yararlanmanız için yapmanız gereken, 0850 222 0 900 numarayı arayarak, kart bilgileriniz doğrultusunda borç bilgilerinize ulaşabilir ve bunun dışında birçok işleminizi telefon bankacılığı yardımı ile yapabilirsiniz.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA