SON DAKİKA

Haber Silifke-Silifke Haberleri

Hızlı Tırnak Uzatma Yolları

Hızlı Tırnak Uzatma Yolları
Bu haber 18 Aralık 2017 - 20:49 'de eklendi ve 50 kez görüntülendi.

Hızlı Tırnak Uzatma Yolları: Tırnağa Faydalı Mı?

Zeytinyağının birçok şeye faydalı olduğu biliniyor. Tırnaklara faydalı olan şeylerden en önemlisi de zeytinyağıdır. Tırnaklarınızı nemlendirmek, uzatmak istediğiniz zaman bu yöntemi kullanmak sizin için faydalı olacağı düşünülmektedir. Gece yatarken zeytinyağı alıp elinize 5 dakika masaj yapmanız ve bir yere bulaşmaması için elinize istediğiniz herhangi bir şeyi geçirmek önemlidir. İlla gece yapmanız gerekiyor diye bir şey yoktur. Gün içinde sabah, öğle, akşam istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Hızlı Tırnak Uzatma Yolları: Portakal Suyu

Portakal suyu C vitamini olduğu içinde tırnaklara iyi gelir. Tırnaklarınız kalsiyuma ihtiyacı vardır. Eğer portakal suyunu bir tabağa koyup tırnaklarınızı istediğiniz kadar bekletirseniz ve bunu bir süre devam ettirirseniz güzel tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Hızlı Tırnak Uzatma Yolları: Keten Tohumu Yağı

Keten tohumu yağı birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Fakat keten tohumu yağının tırnaklara iyi geldiği çok kişi tarafından bilinmemektedir. Keten tohumu yağını her yerde bulamazsınız. Yakınınızda bitkisel ürünler satan bir yer varsa oradan almak tavsiye edilir. Market gibi yerlere bu konu güvenilmemesi gerekir. Eczanelere keten tohumu yağının faydalarını sorarak daha çok bilgi edinebilirsiniz. Keten tohumu yağını sabah, öğle, akşam kullanmanıza gerek duyulmaz. Gün içinde bir kere ellerinize istediğiniz kadar masaj yaparsanız faydalı olacağı düşünülüyor.

Limon Suyu Portakal suyu gibi limon suyunun da tırnaklara faydası vardır ve benzer özelliktedirler. Fakat limonu tırnaklarınıza tek başına sürerseniz sadece tırnaklarınızın parlamasını sağlar ve pek fazla faydası olmaz denilebilir. Üstte de belirttiğimiz gibi zeytinyağının tırnağa olan faydasını biliyorsunuz. Zeytinyağı ile limon suyunu karıştırıp sürerseniz daha çabuk uzamasını ve güzel görünmesini sağlar. Bu yöntemi gün içinde bir defa olmak şartıyla uygularsanız tırnaklarınıza iyi gelir.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA