SON DAKİKA

Haber Silifke

Altunok, “Eksikleri gidereceğiz”

Altunok, “Eksikleri gidereceğiz”
Bu haber 15 Ocak 2020 - 1:25 'de eklendi ve 12 kez görüntülendi.

Silifke Haber – Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, Belediye Başkan Yardımcısı Emine Can’la birlikte ziyaret ettiği Canbazlı mahallesinde vatandaşlar ve mahalle muhtarı ile bir araya geldi.

Canbazlı Mahalle Muhtarı Mustafa Yılmaz ve mahalle halkı tarafından karşılanan Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok ve Başkan Yardımcısı Emine Can kahvehanede vatandaşlara oturarak çay içip sohbet etti.

Başkanvekili Altunok burada yaptığı konuşmada, “Silifke Belediyesi olarak elimizden geldiğince mahallelerimize hizmet götürme çabası içindeyiz. 2020 yılı için yaptığımız planlı ve programlı çalışmalarımıza başladık. Geçtiğimiz günlerde yaşanan aşırı yağışlarda meydana gelen olumsuzlukların ortadan kaldırılması yönünde belediye ekiplerimiz çeşitli mahallelerimizde tamir- bakım, onarım ve yenileme çalışmaları yürütüyor.

Halkımızın ihtiyaç duyduğu hizmetlerde meydana gelen eksikleri ve aksaklıkları gidermeye çalışıyoruz. Canbazlı mahallemizde de belediye olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Mahalle Muhtarımız Mustafa Yılmaz tarafından belediyemize gelen istek ve taleplerle ilgili olarak birimlerimiz değerlendirme yapmaktadır. Belediyemizin de imkanları dahilinde bu eksiklikleri gidereceğiz” diyerek mahalle halkı ile birlikte çay içip sohbet etti.

Canbazlı Mahalle Muhtarı Mustafa Yılmaz ise Başkanvekili Sadık Altunok’a ve Başkan Yardımcısı Emine Can’a hoş geldiniz diyerek, mahalle halkı tarafından talep edilen hizmetlerin belediye tarafından biran evvel gerçekleştirilmesini istedi.

Başkan Altunok ayrıca Canbazlı Mahallesinde bulunan Canbazlı İlkokulunu da ziyaret ederek burada okul bahçesi ve oyun alanlarında bir dizi incelemelerde bulundu

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
silifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberleri