SON DAKİKA

Haber Silifke
Mustafa Turgut

Babaların Kızları İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Gösteren 5 Bilgi

Babaların Kızları İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Gösteren 5 Bilgi
Bu haber 06 Kasım 2018 - 20:35 'de eklendi ve 24 kez görüntülendi.

Tüm insanların içinde bulunduğu maddi, manevi, ekonomik ve sosyal sıkıntıları içinde çocuklarına vakit ayırmaları gerçekten zor görünüyor ancak bunu başarabilen ebeveynler çocuklarının gelişimi açısında çok güzel dönütler alıyorlar. Kadınların hayatlarında ilk kez gördükleri erkek babalarıdır ve onlara belki de en çok ilgi sevgi gösteren, bir dediğini iki etmeyen biricik beyaz atlı prensleri hep babaları olmuştur. Anne de elbet çok kıymetlidir, kadınların canına candır ancak baba o sert mizacının altındaki duygusallığı gösterdiğinde paha biçilemez mutluluk duyar kadınlar.

1- Her kadın bilinçli veya bilinçsiz şekilde kendi babalarının bir özelliğini, flört ettiği erkeklerde arar; ona benzesin ister çünkü kadın kaç yaşına gelirse gelsin babasının minik prensesi, baba da kadının kralıdır ve bu asla değişmez.

2- Kadınların belki en ateşli tartışmalarını yaşadığı, belki en sert sözleri ettiği/işittiği aile üyesi babasıdır; ancak bunun babanın koruma içgüdüsünden geldiğini bilir. Bu yüzden baba kız küs kalamazlar; aralarında gizli bir dilleri vardır.

3- Minik kuş yuvadan uçtuğunda belli etmese de en çok içerleyen kişi babadır, çünkü babanın eşinden sonraki tek sevgilisi kızıdır. Ne o kızını paylaşabilir; ne de kızı babasını.

4- Bir kadın kaç yaşına gelirse gelsin en rahat ettiği yer babasının huzurlu kollarıdır çünkü bilir ki onu her türlü tehlikeden koruyacak; sonsuza kadar sevecek ve canı pahasına kollayacak tek erkek babasıdır.

5- Ve babası kaç yaşına gelirse gelsin, ne kadar kırışıklığı oluşursa oluşsun, saçları ne kadar ağarırsa ağarsın o merhametli adam, kızı için hep dünyanın en yakışıklı erkeğidir ve her zaman düştüğü kuyudan tutup çıkaracak, gözyaşlarını silecektir.

Etiketler :
Mücahit Aktan
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA