SON DAKİKA

Haber Silifke
Mustafa Turgut

Başkan Turgut, ‘Genç Yaşlı Herkesin Fikrini Önemsiyoruz’

Başkan Turgut, ‘Genç Yaşlı Herkesin Fikrini Önemsiyoruz’
Bu haber 31 Ocak 2019 - 15:15 'de eklendi ve 12 kez görüntülendi.

Silifke Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Turgut,”Bizim ayrımız,gayrımız yok.Kimseyi kimliği,yaşam tarzı ve inancına göre ayırt etmeden,siyasi malzeme yapmadan yardımcı olacağız” dedi.

Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut,çoğu zaman ev ziyaretleri ve esnaf ziyaretleri yaparak vatandaşlarla biraaraya gelmekte ve vatandaşların istek ve dertlerini dinleyerek yardımcı olmaya devam ediyor.

“Silifke Modern Hizmetlere Kavuşacak”

2019 yılında kentin yenilenmesine yönelik hizmetlerin ve projelerin devam edeceğini belirten Belediye Başkanı Mustafa Turgut, “Halkımızın takdiri. Yerel seçimlerde yeniden başkan seçilirsem kentimizi modern hizmetlerle donatmaya ve yeni istihdam alanları yaratmaya devam edeceğiz. Kentimizin gelişimine yönelik hizmet ve projelerimizi toplumumuzun her kesimiyle olduğu gibi esnaflarımızla da paylaşıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak ilçemizi hak ettiği konuma hep birlikte getireceğiz. Esnaflarımıza mümkün olduğunca sık sık ziyaretler gerçekleştirerek, hem belediye çalışmalarımızı anlatıyor, hem de varsa sorunları dinleyerek bize düşen görevleri yapmaya çalışıyoruz.

Vatandaşlarımızla sürekli iç içe olmamız yaptığımız ve yapacak olduğumuz hizmetlerimizde kentimizin gelişimini olumlu etkiliyor. Silifke Belediyesi olarak kendi sorumluluğumuzda olan bütün sorunları bir bir çözüme kavuşturuyoruz. Mahallelerimizin eksikliklerini yerinde görerek, çözümü için planlamalar yapıyoruz. Yeni yollar açarken, stabilize yolların bakımını yapıyor, asfalt olmayan yollarımızı da sıcak asfalt ile kaplıyoruz.

Kentimizin yaşanabilir ve mutlu insanların yaşadığı bir kent olması adına gece gündüz demeden çalışıyoruz. Silifke’de genç yaşlı herkesin fikir ve önerisine değer veriyoruz’ dedi.

Esnaf Ziyaretlerden Memnun

Esnaflar, Belediye Başkanı Mustafa Turgut’a yapmış olduğu hizmetlerden ve her zaman kendilerini ziyaret etmesinden dolayı teşekkür ederek, “Silifke’miz son yıllarda yapılan yeniliklerle adeta bir şehir havasına büründü. Mahalle ve sokaklarımız sosyal alanlara kavuşurken, kent merkezimizde köprüler, mesire alanları, parklar, kapalı Pazar yerleri ve daha aklımıza gelebilecek birçok önemli hizmetler yapıldı. Bizler inanıyoruz ki başkanımızın ve belediyemizin imkânı olsa daha fazla başarılı hizmetler gerçekleştirecek. Kısıtlı imkânlara rağmen güzel hizmetler yapılıyor. Teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

Etiketler :
Mücahit Aktan
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA