SON DAKİKA

Haber Silifke
Mustafa Turgut

Başkan Turgut, ”Gençlerimiz geleceğimizdir”

Başkan Turgut, ”Gençlerimiz geleceğimizdir”
Bu haber 11 Şubat 2019 - 15:53 'de eklendi ve 25 kez görüntülendi.

Silifke Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Turgut, Göksu Mahallesi Abdi İpekçi Caddesinde bulunan esnaflara hayırlı işler dileyerek, gençlerle fikir alış verişinde bulundu.

Belediye Başkanı Mustafa Turgut, 5 yıl içerisinde yaptığı ve ikinci dönemde yapacak olduğu hizmetleri anlatarak, esnafla ve vatandaşlarla sohbetler etti. Turgut, her kesimden vatandaşlarla görüşmelerde bulunarak, işbirliği ve dayanışma içerisinde hizmet ve yatırım gerçekleştirdiklerini belirtti.

Kafelerde gençlerle bir araya gelerek sohbet eden Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, “Bugün bir kez daha gençlerimizdeki heyecanı gördüm. 2014 yılındaki yerel seçimlerden daha hareketli ve aktif olan gençlerimiz heyecanlı bir şekilde göreve hazırlar. Bir kez daha ilçemizde tarih yazarak 88 mahallede ve kent merkezimizde en yüksek oy oranıyla Silifke’mizi birlikte yönetmeye devam edeceğiz” dedi.

‘SİZİN GİBİ PIRIL PIRIL GENÇLERLE BİR ARAYA GELMEKTEN BÜYÜK MUTLULUK DUYDUM’

Temiz, dürüst ve katılımcı siyaset için gençlere mesajlar veren Başkan Turgut,” Biz siyasete başladığımız dönemde gerçek doğruları ilke kabul ederek yola çıktık. İşçinin köylünün ve gençlerin ihtiyaçları için mücadele ettik. İdealist bir gençlik hareketiyle hareket ettik. Bu yolda katılımcılığı esas alarak bir yoldaşlık kavramı oluşturduk. Gerek mesleğimde gerekse sosyal hayatımda disiplin ve dürüstlükten asla taviz vermedim. Belediye Başkanı olarak bu görevi en iyi şekilde yapmaya gayret gösteriyorum. Bu birlik ve beraberlik olduğu sürece sizlerle ilerlemekten gurur duyuyoruz. Siyasette temel değerlerden bir tanesi karşılıklı güven ortamıdır. Karşılıklı güven ortamının olduğu bir siyasi hayatta başarının geleceğine inanıyoruz. Önemli olan siyaset değil, önemli olan güven ve samimiyet içinde bir birlikteliktir. Bunlar olursa hepimizin savunduğu değerler daha üst noktaya çıkacaktır. Gelecek sizin ellerinizdedir. Tüm gençlerimizin desteğini ve katılımlarını bekliyorum” diye konuştu.

Etiketler :
Mücahit Aktan
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA