SON DAKİKA

Haber Silifke
Mustafa Turgut

Başkan Turgut, Öğretmen ve Öğrencilerle bir araya geldi

Başkan Turgut, Öğretmen ve Öğrencilerle bir araya geldi
Bu haber 05 Mart 2019 - 10:00 'de eklendi ve 43 kez görüntülendi.

Başkan Turgut, Öğretmen ve Öğrencilerle bir araya geldi

Silifke Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Turgut, Final Okulları öğretmen ve öğrencilerini ziyaret ederek, belediye hizmetleriyle ilgili yaptığı ve yapacak olduğu çalışmaları anlattı.

Seçim çalışmaları kapsamında her gün değişik mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, bu kez Final Okullarında öğretmen ve öğrencilerle buluştu. Ziyaretinde öğrencilerle sohbet eden ve hatıra fotoğrafı çektiren Belediye Başkanı Mustafa Turgut, öğretmenlerin okul ve şehirdeki çalışmalar hakkındaki fikir ve taleplerini dinledi.

‘İKİNCİ DÖNEMDE HİZMETLERİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK’

Silifke’de gerçekleştirilen hizmetlerin Mersin’in dört bir yanında takdir gördüğünü kaydeden Başkan Mustafa Turgut, “Doğup büyüdüğüm bu güzel kentime, hizmetlerimiz henüz bitmedi. İkinci dönemde inşallah Silifke’nin bütün eksikliklerini çözmüş olacağız. Yeni yeni projeler ve yatırımları kentimize kazandırmanın mutluluğunu hep birlikte yaşayacağız.

5 yıl önce görev geldiğimiz ve başlatmış olduğumuz hizmet atağımız 31 Mart’tan sonra Silifke’nin bütün geneline yayılmış olacak. Büyükşehir Belediyemizi de alarak 88 mahallemizde hummalı bir çalışma yapacağız.

Görev yaptığımız 5 yıllık süre zarfında birçok eksiğimizi tamamladık. Tamamlamakta olduğumuz çalışmalarda var. Atatürk Köprüsü, Lütfi Vural Sanat Merkezi, Çarşı Camii, Dr. Ali Su Halk Kütüphanesi, Sayağzı Mesire Alanı, Demokrasi Parkı, Halk Ekmek, Sosyal Market, İhtiyaç Sahibi Ailelere Odun Yardımı, Yaşlı ve Engellilere Yönelik Evde Bakım Hizmeti, Engelli ve Yaşlı Hastane Transfer Aracı, Gezici Sağlık Aracı, Kadın El Emeği Pazarı, Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, Kale Seyir Terası, Bisiklet ve Yürüme Yolu, Çamlık Mesire Alanı, Kültür Evi Restorasyonu, Taşucu Kapalı Pazar Yeri, Gazi Mahallesi Kapalı Pazar Yeri, Canlı Hayvan Pazar Yeri, Sayağzı Gündüz Bakım Evi, Sayağzı Mahallesi Cem Evi gibi birçok yatırım ve hizmetler sadece belli başlı hizmetlerimiz.  Silifke Belediyesi olarak halkımızın desteğiyle var gücümüzle çalışmaya, ikinci dönemde de daha fazla hizmet yapmaya devam edeceğiz. Her zaman birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya hazırız. Silifke Belediyesi olarak sizlerin talep ve sıkıntısı olduğunda çözüm için elimizden ne geliyorsa yapmaya devam edeceğiz. Katkılarınızdan ve desteklerinizden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum’ dedi.

 

Etiketler :
Mücahit Aktan
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA