SON DAKİKA

Haber Silifke
Mustafa Turgut

Chp Adayları Silifke’de Esnaf Ziyaretinde

Chp Adayları Silifke’de Esnaf Ziyaretinde
Bu haber 08 Şubat 2019 - 12:51 'de eklendi ve 15 kez görüntülendi.

Silifke Belediye Başkanı ve CHP’nin Silifke Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Turgut, Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer ile birlikte Atatürk Caddesi esnaflarını ziyaret ederek, yerel seçimlerde kendisine bir dönem daha destek istedi.

Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, ‘Silifke’ye kazandıracağımız daha birçok hizmet var. Silifke’nin bir 15 yıl daha kaybetmeye tahammülü yok. Yaptığımız hizmetlerimiz, kentimize kazandırdığımız yatırımlarımız ortada. Birlik ve beraberlik içerisinde bu güzel ilçemizi çağdaş bir kent yapma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz’ dedi.

‘İMKANLARIMIZLA 5 YIL İÇERİSİNDE YAPTIĞIMIZ HİZMETLER ORTADA’

Silifke’de görev yaptığı 5 yıl içerisinde Atatürk Köprüsü, Lütfi Vural Sanat Merkezi, Çarşı Camii, Dr. Ali Su Halk Kütüphanesi, Sayağzı Mesire Alanı, Demokrasi Parkı, Halk Ekmek, Sosyal Market, İhtiyaç Sahibi Ailelere Odun Yardımı, Yaşlı ve Engellilere Yönelik Evde Bakım Hizmeti, Engelli ve Yaşlı Hastane Transfer Aracı, Gezici Sağlık Aracı, Kadın El Emeği Pazarı, Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, Kale Seyir Terası, Bisiklet ve Yürüme Yolu, Çamlık Mesire Alanı, Kültür Evi Restorasyonu, Taşucu Kapalı Pazar Yeri, Gazi Mahallesi Kapalı Pazar Yeri, Canlı Hayvan Pazar Yeri, Sayağzı Gündüz Bakım Evi, Sayağzı Mahallesi Cem Evi gibi birçok yatırım ve hizmeti kente kazandırdıklarını açıklayan Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, ‘Silifke Belediyesi olarak vatandaşlarımız için daha yaşanılır bir şehir için var gücümüzle çalışıyoruz.

Bütün çabamız tüm mahallelerimizdeki eksikleri tespit edip her mahallemize eşit hizmeti sunabilmek. Bu kapsamda merkez ve kırsal mahallelerde, kimi zaman evlerine misafir olduğum kimi zaman kahvelerde bir araya geldiğim hemşerilerimizin talep ve sıkıntılarını dinleyerek çözümler üretmeye çalışıyor, dertlerine, sıkıntılarına ve mutluluklarına ortak oluyoruz. Bir taraftan ziyaretlerimizde projelerimizi ve hizmetlerimizi değerli halkımıza anlatırken, diğer taraftan yeni projelerimiz konusunda her kesimden vatandaşlarımızın görüşlerine başvuruyoruz. Her birinin görüşü bizim için çok değerli. Çünkü biz çok büyük bir aileyiz. Gücümüzün ve çalışma azmimizin en büyük nedeni hemşerilerimizle daima bir arada olmak. Harekette birlik olmazsa, fikirdeki birlik faydasızdır, işte bu yüzden gönül bağımızın olduğu tüm hemşerilerimiz ile biriz, beraberiz. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun.” dedi.

‘SİLİFKE’DE MUSTAFA TURGUT, MERSİN’DE VAHAP SEÇER HİZMETİNİZDE OLACAK’

Silifke’de Aday Tanıtım Toplantısına katılan CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, ‘Silifke Belediye Başkanımız Mustafa Turgut ikinci dönemine gidecek. 5 yıl önemli hizmetler yaptı. İkinci 5 yıl daha güçlü olacak. Çünkü Vahap Seçer geliyor. Silifke’de Mustafa, Mersin’de de Vahap Seçer sizlerin her daim hizmetinde olacak. Ağaç dallarıyla gürlermiş. Biz 100 yıllık bir çınarız, Cumhuriyet Halk Partisiyiz. Köklerimiz derinlerde. Kuvva-i Milliye’de. Bize yakışanı yapacağız. 31 Mart’ta bahara ulaşacağız” diye konuştu.

Etiketler :
Mücahit Aktan
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA