SON DAKİKA

Haber Silifke
Mustafa Turgut

Cumhur İttifakı Mut Seçim Ofisi Açılışı Yapıldı

Cumhur İttifakı Mut Seçim Ofisi Açılışı Yapıldı
Bu haber 31 Ocak 2019 - 12:12 'de eklendi ve 36 kez görüntülendi.

Mersin’in Mut ilçesinde 31 Mart yerel seçimleri kapsamında Cumhur İttifakı Mut Seçim ofisi açılışı yapıldı. Seçim ofisi açılışına Mut halkı yoğun ilgi gösterdi.

Açılışta  Mersin Milletvekilleri,Toroslar Belediye Başkanı, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Mhp Mut İlçe Başkanı, Mhp Mersin İl Başkanı, önceki dönem Milletvekilleri  Mehmet Şandır ve Kadir  Ural, Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanı, AK Parti İlçe Başkan yardımcıları, Kadın Kolları Başkanları, Oda başkanları, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Mhp Mersin Milletvekil Baki Şimşek yaptığı konuşmada; “Değerli milletvekili kardeşim, Mersin Toroslar Belediye başkanım, Büyükşehir Belediye Başkan Adayım, İlçe Başkanım, İl Başkanım, önceki dönem Milletvekillerimiz Sayın Mehmet Şandır Bey ve Kadir Bey Ural Bey, Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanımız, AK Parti İlçe Başkan yardımcılarımız, değerli Kadın Kolları Başkanlarımız, oda başkanlarımız, muhtarlarımız, analarımız, bacılarımız, değerli Mutlular, Volkan şeker Bey’in seçim ofisi açılışına hepiniz hoş geldiniz şeref verdiniz.

2014-1019 yılları arasında Milliyetçi Hareket Partisi adına belediye başkanlığı yapan Nebi Yılmaz başkanıma teşekkür ediyorum, Allah ondan razı olsun. Bu dönemde  liderimizin almış olduğu kararla Mut Belediye başkan adayı olarak sayın Volkan Şeker bey ilan edilmiştir. Kendisine hayırlı uğurlu olsun.

Volkan Şeker bey hem Liderimiz Devlet Bahçeli’nin ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin adayı hemde AK Parti’nin Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan beyin adayıdır..

Aynı şekilde torosların yiğit evladı Hamit tuna Beyefendide hem Liderimiz Devlet Bahçeli’nin ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin adayı hemde AK Parti’nin Sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan beyin adayıdır.

Tabi cumhur ittifakı niye kuruldu her gün buralarda fitne fesat çıkarmak isteyenler kafaları karıştırmak isteyenler olacak.Hür ve bağımsız olarak yaşadığımız bu topraklarda binlerce yıl daha özgürce yaşamak için bizi bu topraklardan söküp atmak isteyenlere karşı bu topraklarda ezanların dinmemesi için al bayrağımızın inmemesi için vatanımızın bölünmemesi için Cumhur ittifakı kuruldu .

Hala bunu anlamayanlar, bunu sorgulayanlar var. Onun için biz bir ve beraber olacağız. Mersin’in 13 ilçesinde de ve büyükşehirde de 31 Mart’ta sizlerin duası ve desteği ile zafere ulaşacağız.

Ben buradan teşkilatımızın bütün mensupları adına söz veriyorum.Mut’ta ne kadar mücadele veriyorsak Hdp’nin elinde olan Akdeniz’de daha fazla mücadele vereceğiz. Orada al bayrağımızın dalgalanması için Ak Parti adayının kazanması için mücadele edeceğiz.

Bu ittifak bir pazarlık ittifakı değil bu ittifak bir gönül ittifakıdır. Bu ittifakın içerisinde millet var. Bu ittifak milletin ittifakı. Bu nedenle ben bu yağmurda bizi karşıladığınız için hepinize teşekkür ediyorum.

İnşallah 31 Mart’a kadar hepiniz Volkan Şeker olacaksınız, Hamit Tuna olacaksınız, Devlet Bahçeli olacaksınız, Recep Tayyip Erdoğan olacaksınız, Mut olacaksınız, Mersin olacaksınız, Türkiye olacaksınız .

31 Mart akşamı Mut’tan sonra büyük zaferi,  Mersin sahillerinde taş binanın önünde kutlayacağız diyorum. Hepinize saygılarımı sevgilerimi sunuyorum sizi Allah’a emanet ediyorum.” dedi.

Etiketler :
Mücahit Aktan
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA