SON DAKİKA

Haber Silifke
Mustafa Turgut

Silifke Bahtiyar Bilgisayar

Bahtiyar Bilgisayar,

2010 Yılı Başında Kurulmasına Karşın Bilgisayar Teknik Servis,Notebook Tamir ve Bakım Konusunda Uzman Kadrosuyla Kendi Yoluna Devam Etmeyi Amaçlamaktadır.

Daha Önce Türkiye ve Dünya Çapındaki Bilgisayar Üretici Firmaların Yetkili Teknik Servisliğinide Yapmış Olup Bu Konuda Kendini İspatlamış Kadrosuyla Çalışmalarını Sürdürmektedir.

Yaklaşık 1979’dan Bu Yana Elektronik ve Bilgisayar Konusunda Çalışan ve Uzmanlaşmış Olan Ustamız  Bahtiyar BELLİGÜCÜK Sayesinde Yaptığımız İşler sadece Silifke İle Sınırlı Olmayıp Komşu İl ve İlçelerden Tamir ve Bakım Konusunda Talepler Almaktayız.

 

Bahtiyar Bilgisayar Olarak,

Hedefimiz

Küçük-büyük bütün işletmelerin, günün gereklerine ve teknolojinin ilerlemesine uygun olarak A’dan Z’ye tüm teknolojik ihtiyaçlarını en uygun şekilde sağlamak ve işleyişini devam ettirmektir. Bir firmanın ihtiyacı olan Donanım, Yazılım, Dinamik-Statik web sitesi tasarımı gibi servisleri müşterilerimize sunmak.

Vizyonumuz

Kullanmakta olduğunuz bilgisayar sistemlerini ihtiyacınıza en uygun hale getirmek ve maksimum seviyede faydalanmanızı sağlamak. Yeni teknolojik gelişmelerle işinizin gelişimine katkıda bulunmak. Düzenlik bakımlar yapılarak sisteminizin aksamadan ilerlemesini sağlamak. İhtiyaçlarınıza uygun, size özel, yüklenmesi ve gezinmesi hızlı, kullanıcı dostu zengin grafiklere sahip ve insanların sonrasında tekrar tekrar ziyaret edebilecekleri bir web sitesi tasarımı yaratmak.

Firma Yetkilisi Bahtiyar BELLİGÜCÜK
Yetkili Telefon0 324 712 00 55
Telefon0 324 712 00 55
Faks
Web Sitesihttp://www.bahtiyarbilgisayar.com
E-Postadestek@bahtiyarbilgisayar.com
Firma Adresi Menderes Caddesi Belediye Hizmet Binası Karşısı Çarşı Sokak no:2 Silifke
İl / İlçeMersin / Silifke
SektörlerBilişim
Bu firma 12 Ocak 2019 - 3:15 'de eklendi ve 11 kez görüntülendi.
Mücahit Aktan
SON EKLENEN FİRMALAR
SON DAKİKA