SON DAKİKA

Haber Silifke
Mustafa Turgut

Gülnar’da Karla Mücadele Devam Ediyor

Gülnar’da Karla Mücadele Devam Ediyor
Bu haber 08 Ocak 2019 - 3:58 'de eklendi ve 36 kez görüntülendi.

Gülnar Belediyesi kar temizleme ekipleri, vatandaşların rahat bir kış dönemi geçirmesi için yoğun çaba harcarken, ekipler 24 saat görev yapıyor.

Greyder- kepçe ve kamyonlarla karla mücadele çalışmalarına aralıksız devam eden Gülnar Belediyesi ekipleri, kapalı mahalle yollarının açılması için de yoğun çaba harcıyor. Kar yağmaya başladığı ilk saatlerden itibaren kar temizleme çalışmalarını sürdüren ekipler, vatandaşlarında takdirini kazanıyor.

Belediye Başkanı Ahmet Günel çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada; “ Kar yağışı nedeniyle ilçe genelinde kapanan yollarımızda ekiplerimiz seferber bir şekilde hem ilçe merkezimizde hem de kırsal mahallelerimizde çalışmalarına geceli gündüzlü devam ediyor. Bu durumda arkadaşlarımız mesai saatlerini gözetmeksizin çalışmalarını sırf vatandaşlarımız mağduriyet yaşamasın diye aralıksız sürdürüyorlar. Tüm yollarımız kardan arındırılıncaya kadar ekiplerimiz çalışmalarına etkili bir şekilde devam ettireceklerdir. Bu çalışmalarından dolayı da tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah yağan kar vatandaşlarımıza zarar olmaz, çiftçilerimize, üreticilerimize bereket olur” dedi.

Etiketler :
Mücahit Aktan
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA