SON DAKİKA

Haber Silifke
Mustafa Turgut

Mustafa Çetin’den “Cumhur İttifakı” Açıklaması

Mustafa Çetin’den “Cumhur İttifakı” Açıklaması
Bu haber 22 Ocak 2019 - 22:36 'de eklendi ve 27 kez görüntülendi.

(Silifke Yerel Seçim) Silifke Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Çetin sosyal medya üzerinden “Cumhur İttifakı” hakkında açıklamalarda bulundu. Mustafa Çetin, ilçe teşkilatı olarak Cumhur İttifakına desteklerinin tam olduğunu belirtti. Tüm üyeleri ile birlikte ittifak kapsamında aday gösterilen Silifke Mhp Belediye Başkan Adayı Mücahit Aktan’ı destekleyeceklerini söyledi.

Silifke Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Çetin yaptığı açıklamada; “Kıymetli dava arkadaşlarım son günlerde AK Parti Silifke Teşkilatı ve Cumhur ittifakı hakkında bir takım çevreler tarafından asılsız iddialarda bulunmaktadır. Yaşadığımız seçim sürecinde teşkilatımızın birtakım beklentileri olacaktır muhakkak, lakin AK Parti bir dava partisidir.

AK Parti Silifke Teşkilatı Görevinin Başında

Bizler Silifke’de 17000 üyemiz mahalle başkanlarından ana kademe yöneticilerinden kadın kollarından Gençlik kollarına kadar tüm teşkilatımız dimdik ayakta ve görevimizin başındayız. AK Parti Silifke Teşkilatı olarak 15 Temmuz hain darbe girişimi ile başlayan Yenikapı ruhu ile yeşeren #Cumhurİttifakı na liderimiz genel başkanımız ve cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve davamıza sahip çıkma konusunda inançlı ve kararlı bir kitleyiz.

Ak Parti Silifke teşkilatı olarak davamıza sahip çıkmak iradesine ve kararlılığına sahibiz. Allah’a çok şükür #Cumhurİttifakının gücünü ve kararlılığını görüp panikleyen birtakım şer odakları mesnetsiz bir şekilde bir takım iddialarda bulunarak #Cumhurİttifakını güçsüz göstermeye çalıştıkları herkesin malumudur. Bu çevreler şahsi emellerine ulaşamayacaktır.

Mersin ve Silifke’de  Cumhur İttifakı Adaylarına Desteğimiz Tam

Cumhur ittifakı liderlerinin sonuna kadar ölümüne arkasındadır. Cumhur ittifakının Mersin’deki Büyük şehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna’nın Silifke ilçe teşkilatı olarak sonuna kadar arkasındayız ve yanındayız. Silifke Belediye Başkan adayı Mücahit Aktan’ın MHP ilçe Başkanı Levent Nogay’ın Silifke ilçe teşkilatı olarak sonuna kadar arkasındayız ve yanındayız.

Bununla yetinmeyip AK Parti belediye meclis üyeleri ile de yerelde bu ittifakı sürdürerek güçlü meclis oluşumuna katkıda bulunacağız. Kim ne derse desin son söz liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ındır. Kimsenin Türkiye’nin bekası için #Cumhurİttifakını yıpratacak sözler sarf etmesi mümkün değildir.
Bu davaya gönül vermiş eski parti yöneticilerimiz ve partililerimize birlik ve beraberlik için bir arada çalışmaya davet ediyorum. Gelin hep birlikte bir olalım diri olalım, birlikte Türkiye olalım. Tüm teşkilat mensuplarımızın sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla gerek partimize gerekse #Cumhurİttifakına zarar verecek bir takım söylemlerde bulunmaktan kaçınmalarını önemle rica ediyorum.” dedi.

Kaynak:

Etiketler :
Mücahit Aktan
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA