SON DAKİKA

Haber Silifke
Mustafa Turgut

Silifke Atatürk Köprüsü Kendisine Hayran Bırakıyor

Silifke Atatürk Köprüsü Kendisine Hayran Bırakıyor
Bu haber 05 Aralık 2018 - 14:08 'de eklendi ve 30 kez görüntülendi.

Göksu Irmağı üzerine Silifke Belediyesi tarafından yaptırılan Silifke Atatürk Köprüsü,yapılan ışıklandırma çalışmaları ile vatandaşların büyük beğenisini topluyor.

Atatük siluetleri ve ışıklandırma çalışmaları ile güzel görüntüler ortaya çıkarken,vatandaşlar bu güzel görüntü ile birlikte fotoğraf ve video çekimleri yapıyorlar.

Silifke Atatürk Köprüsü’nün eşsiz güzelliğinin tadını çıkarmak isteyenlerin özellikle akşamları fotoğraf ve video çektiklerini ifade eden Bucaklı sakinlerinden Mustafa Ateş, ‘Camikebir, Bucaklı ve Gazi Mahallelerimizi birbirine bağlayan Atatürk Köprüsü, gerçekten güzel oldu. Hem kentimize hem de nehrimize yakışır bir köprü oldu. Özellikle akşamları ışıklar yandığında üzerinde yer alan Atatürk Silueti ve çevresinde ki ışıklandırma çalışmaları herkes tarafından beğeniyle izleniyor.

Akşamları ve gündüzleri fotoğrafçıların ilgi odağı haline geldi. Düğünler için dış çekimler bile yapılıyor.

İlçemize taş üstüne taş koyandan Allah razı olsun. Başta Belediye Başkanımız Mustafa Turgut olmak üzere emeği geçen ve katkı sunan herkese teşekkür ediyoruz. Mahalle sakinleri olarak ayrıca teşekkür ediyoruz’ diye konuştu.

Gazi Mahallesi sakinlerinden Ebru Yılmazer ise ‘Tarihi Taş Köprümüzün trafiğe kapatılarak korumaya alınmasından gerçekten büyük bir sevinç duyduk. 2000 yıllık böyle bir mirası korumak için çok geç kaldık. İnşallah yetkililer bu duruma hemen bir çözüm bulurlar. Belediyemizin yeni yaptığı Atatürk Köprüsü hem yerinde hem de zamanında yapılan bir hizmettir. Mahallemize bir hareketlilik ve canlılık kazandırdı. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz’ dedi.

Etiketler :
Mücahit Aktan
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA