SON DAKİKA

Haber Silifke

Silifke Belediyesi Çalışmalarına Devam Ediyor

Silifke Belediyesi Çalışmalarına Devam Ediyor
Bu haber 11 Şubat 2020 - 0:53 'de eklendi ve 11 kez görüntülendi.

Silifke Haber – Mersin Silifke’de belediye tarafından kırsal bölgelerde yapılan çalışmaların yanı sıra sahillerde de çalışmalar devam ediyor.

Silifke’ye bağlı sahil mahallelerine yaz aylarında tatil için gelecek yerli ve yabancı turistler için çevre düzenlemeleri yaptıklarını belirten Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, belediye ekiplerinin ve iş makinalarının bu alanlarda çalışmalarını sürdürdüğünü bildirdi. Başkanvekili Altunok devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında Belediye Başkan Yardımcısı Ömer semih Yılmaz ve Garaj Amiri Ali Aktan’dan bilgiler aldı.

Çalışmalarla ilgili olarak bir açıklama yapan Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok yaptığı açıklamada, “Silifke Belediyesi olarak 88 mahallemizde çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bir yandan kent merkezi ve kırsal mahallelerimizde devam eden çalışmalarımıza bir yandan da denize sahili bulunan Taşucu ve Atakent mahallelerimizde devam ediyoruz. Belediyemiz sorumluluk alanı içerisindeki yolların bakım ve onarımı, park ve bahçelerin temizlenmesi ve yeniden düzenlenmesi, vatandaşlarımızın oturup dinlenebileceği yeni alanların oluşturulması ve de en önemlisi temizlik çalışmalarımızın itinalı bir şekilde yürütülmesine özen gösteriyoruz. Belediye ekiplerimiz ve iş makinalarımız bu mahallelerimizde çalışmalarını sürdürüyor. Denize sahili bulunan mahallelerimizi de yaza hazırlayacağız. İlçemize gelecek tatilcilerin yaz aylarında huzurlu ve sorunsuz bir zaman geçirebilmeleri için çalışmalarımıza şimdiden başladık” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
silifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberleri