SON DAKİKA

Haber Silifke
Mustafa Turgut

“Silifke Daha Yaşanılır Bir Kent Olacak”

“Silifke Daha Yaşanılır Bir Kent Olacak”
Bu haber 16 Şubat 2019 - 15:59 'de eklendi ve 32 kez görüntülendi.

Silifke Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Turgut, “Yaptıklarımız ve ilçemiz için planladığımız projelerimiz birleştiğinde, Silifke daha yaşanılır ve daha sosyal bir kent olacak” dedi.

Atayurt Mahallesi Karadedeli mevkiinde vatandaşlarla bir araya gelerek, yaptığı ve yapacak olduğu hizmetleri anlatan Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, “Fen İşleri, Park Bahçeler, Plan ve Proje ile İmar Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz ilçemizin dört bir yanında çalışıyorlar. Bizlerde yaptığımız çalışmaları her fırsatta yerinde inceliyor ve takip ediyoruz. Bizlere ulaşamayan yaşlı, engelli ve başka sebeplerden dolayı birçok vatandaşımızda var. Farklı nedenlerden dolayı gelemeyen vatandaşlarımızın evlerine, mahallelerine ve ayaklarına kadar gidiyor, onlarında sıkıntılarını ve taleplerini dinliyoruz” dedi.

‘SİLİFKE’YE HİZMET ETMEKTEN GURUR DUYUYORUM’

Şeffaf belediyecilik anlayışının bir gereği olarak belediyenin kapılarının vatandaşlara her zaman açık olduğunu ifade eden Turgut, şunları kaydetti; “Her zaman halkımızla iç içe olmanın, onların sorunlarına çözüm üretmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Yaptıklarımız ve ilçemiz için planladığımız projelerimiz birleştiğinde, Silifke daha yaşanılır ve daha sosyal bir kent olacak. Hiç bir zaman halkımızla aramıza bir engel koymadık. İsteyen vatandaşımız yanımıza gelip derdini, taleplerini rahatça anlatabiliyor. Bizlerde çözümü konusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Halkımızın yüzündeki güler yüz bize bütün yorgunluğumuzu unutturuyor. Bizim için esas olan vatandaşlarımızın mutluluğudur.”

Etiketler :
Mücahit Aktan
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA