SON DAKİKA

Haber Silifke
Mustafa Turgut

Silifke Festivalinde Latif Doğan Coşkusu

Silifke Festivalinde Latif Doğan Coşkusu
Bu haber 12 Mart 2018 - 16:03 'de eklendi ve 13 kez görüntülendi.

Mersin’in Silifke ilçesinde Silifke Belediyesi tarafından düzenlenen 3. Çağla Festivali’nde sahne alan Latif Doğan, binlerce kişiyi coştururken, konseri izlemeye gelenlere unutulmaz anlar yaşattı.

Işıklı Mahallesi’nde bu yıl üçüncüsü düzenlenen Çağla Festivali ve Kültür Şenlikleri geçen yıllara oranla yoğun bir katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi. Yaklaşık 10 binin üzerinde izleyicinin katıldığı şenliğe, şarkı ve türküleriyle ünlü ses sanatçısı Latif Doğan damgasını vurdu. Sanatçı Latif Doğan sahneye çıkar çıkmaz oyun havaları ve türküleriyle hayranlarını doyasıya eğlendirdi. Kadın ve çocuklarla tek tek ilgilenen Doğan, oyun havalarıyla akşam saatlerine kadar unutulmaz bir gün yaşattı. Şarkılarını tahta kaşıklarla ve Silifke oyun havalarıyla destekleyen Latif Doğan, sık sık hayranları ile sohbet ederek, kendisiyle fotoğrafı çektirmek isteyenleri de geri çevirmedi.

Halkın yoğun ilgisi ile şarkılarına ara vermeden devam eden Doğan, zaman zaman yaptığı oyun gösterileriyle vatandaşları güldürdü. Protokol üyeleri ve vatandaşlarda Latif Doğan’ın hareketli şarkı ve türkülerine eşlik etti. Hayranları tarafından alkışlarla karşılanan Latif Doğan, sahne performansı ile tam not aldı.

LATİF DOĞAN’A ÇAĞLA VE PLAKET TAKDİM EDİLDİ

Çağla yarışması, halk oyunları gösterileri ve Fasıl grubu gibi etkinliklerin yer aldığı Çağla Festivalinde ünlü ses sanatçısı Latif Doğan, muhteşem sesi ve oyunlarıyla kalabalığı coştururken, seslendirdiği hareketli şarkılarla konseri izlemeye gelenleri hem oynattı hem eğlendirdi. Yediden yetmişe yaklaşık 10 bin kişinin izlediği konserde Latif Doğan tahta kaşıklarla Silifke oyun havalarını oynadı. Yaklaşık 2 saat süren konser sonunda Latif Doğan’a Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut tarafından Çağla Festivali anısına çiçek ve plaket takdim edildi.

 

Etiketler :
Mücahit Aktan
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA