SON DAKİKA

Haber Silifke

Silifke’de Bozulan Yollara Onarım Çalışması

Silifke’de Bozulan Yollara Onarım Çalışması
Bu haber 22 Ocak 2020 - 1:50 'de eklendi ve 9 kez görüntülendi.

Silifke Haber – Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, ilçe merkezinde ve mahallelerde bulunan ara sokaklarda bozulan yollarda yama çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı asfaltlama ekibi tarafından yürütülen yama çalışmalarının Mahallelerde devam ettiğini bildiren Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok yaptığı açıklamada, “Mahalle muhtarlarımızdan ve vatandaşlarımızdan gelen istek ve talepler doğrultusunda çalışmalar yürütüyoruz.

Belediyemizin imkanlarını da göz önünde bulundurarak gelen istek ve talepleri aciliyetine göre değerlendiriyoruz. Şu an ekiplerimiz mahallelerimizde bozulan yollarda yama çalışmaları yapmaktadır.

Belediye olarak ilçe genelinde her mahallemizde yaşayan halkımızın sorunlarına çözüm üretmek bizim öncelikli görevimizdir. Halkımızdan ve muhtarlarımızdan gelen istek ve talepleri imkanlarımız dahilinde kısa sürede çözüme kavuşturacağız” diyerek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
silifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberleri