SON DAKİKA

Haber Silifke

Silifke’de Kır Düğün Salonu Açılıyor

Silifke’de Kır Düğün Salonu Açılıyor
Bu haber 14 Şubat 2020 - 2:07 'de eklendi ve 9 kez görüntülendi.

Silifke Haber – Silifke’de Kır Düğün Salonu Açılıyor.Mersin’in Silifke ilçesinde Silifke Belediyesi tarafından yapımına başlanan yazlık düğün salonu çalışmalarının devam ettiği bildirildi.

Mukaddem mahallesi Becili mevkiinde yapımı devam eden yazlık düğün salonu çalışmalarını yerinde inceleyen Silifke Belediye Başkan Yardımcısı Enes Buğra Genç, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Çalışmalar hakkında bir açıklama yapan Silifke Belediye Başkanvekili Enes Buğra Genç yaptığı açıklamada, “Belediye olarak Mukaddem mahallesi Becili mevkiine bir yazlık düğün salonu projesi başlattık. Halkımızdan gelen istek ve talepler doğrultusunda hazırladığımız projenin yapım çalışmalarımızı belediyemiz iş gücü ve araç-gereçleri ile yürütmekteyiz. İşçisinden mühendisine kadar büyük bir özveri ile birlikte yürüttüğümüz çalışmalar sonunda hem halkımız hem de Silifke’miz çok güzel bir salona kavuşacaktır.

Yaklaşık 1000 kişi kapasiteli olarak inşaasına başladığımız yazlık düğün salonumuzu 1 Haziran 2020 tarihinde halkımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz. İlçemizde büyük bir eksikliğin giderileceğini ümit ederek başladığımız bu çalışma sonunda halkımızın iftihar edeceği bir salonu hizmete açacağız. İçerisinde büfe, gelin odası ve nikah odasının da yer aldığı yeni salonumuz tüm Silifkeli hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
silifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberlerisilifke haberleri