SON DAKİKA

Haber Silifke
Mustafa Turgut

Silifke’de Kurtuluş-Hurma Yoluna Bakım Çalışması

Silifke’de Kurtuluş-Hurma Yoluna Bakım Çalışması
Bu haber 12 Şubat 2018 - 15:27 'de eklendi ve 15 kez görüntülendi.

Mersin’in Silifke ilçesinde merkez ve kırsal ayırımı yapmayan Silifke Belediyesi, vatandaşların talep ve sıkıntılarına çözüm üretmeye devam ediyor. Mahalle sakinlerinin talebi olan Kurtuluş ve Hurma yolunun stabilize çalışmasını gerçekleştiren Silifke Belediyesi, kepçe ve kamyonlarla hummalı bir çalışma sürdürüyor.

Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, beraberinde ki teknik personellerden çalışmalar hakkında bilgi alarak, vatandaşlarla fikir alış verişinde bulundu.

‘VATANDAŞLARIMIZIN TALEP VE SIKINTILARI BİZİM İÇİN ÖNCELİKLİDİR’

Yapılan hizmetlerde vatandaş memnuniyetine önem verdiklerini belirten Belediye Başkanı Mustafa Turgut, “Kent genelinde ve farklı noktalarda devam eden belediye hizmetlerimiz tüm hızıyla sürüyor. Bir mahallemizde parklar yapılırken başka bir mahallemizde parke döşeme, başka bir mahallemizde ise asfaltlama çalışmalarımız oluyor. Plan ve program dâhilinde yaptığımız bu çalışmaların hepsini bizzat yerinde görüp inceleyerek, muhtar ve vatandaşlarımızla fikir alış verişinde bulunuyoruz. Öncelikle halkımızın ulaşımında sıkıntıya neden olan kullanışsız yollarımızı genişleterek, mevcut bozuk yollarımızın da bakımını yapıyoruz.

Vatandaşlarımıza ve muhtarlarımıza hizmetlerimizde verdikleri destekten dolayı bir kez daha teşekkür ederim. Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizleri daha mutlu ediyor. Yol girmemiş, hizmet almamış bir tek mahalle bile bırakmıyoruz. Kurtuluş Mahallemize kazandırdığımız parke ve asfalt yollar, arazi yollarının bakımı, sosyal alanlar ve yapılan çevre düzenleme çalışmaları hem mahalle sakinlerimizin hem de buraya gelen kent sakinlerimizin büyük beğenisini topluyor.

Mahallemizin yollarını ve sokaklarını bir bir tamamlıyoruz. Dar olan yollar genişletilerek, toz ve çamur içerisinde olan yollarda asfalt ve parke taşı ile daha düzenli hale getiriliyor. Kurtuluş mahallemiz dün olduğu gibi bugünde bizim göz bebeği mahallelerimizden biridir. Hizmetlerimizin mahallemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Etiketler :
Mücahit Aktan
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA