SON DAKİKA

Haber Silifke
Mustafa Turgut

Silifke’de Zumba Kursuna İlgi Büyük

Silifke’de Zumba Kursuna İlgi Büyük
Bu haber 15 Ocak 2019 - 15:51 'de eklendi ve 60 kez görüntülendi.

(Silifke Haberler) Mersin’in Silifke ilçesinde Belediye tarafından açılan Silifke Zumba kursu,büyük ilgi görüyor.Silifke Belediyesinin sanat ve spora olan desteği ile müzik ve sporun birleştiği Silifke Zumba kursunda eğitimler devam ediyor.

Silifke Zumba Kursu Kayıt Aşamasında Büyük İlgi Gördü

Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, “Bütün vatandaşlarımızın sağlıklı hayat sürmeleri ve sosyal yaşantılarını geliştirmeleri için bu tarz kurslar açmaya devam edeceğiz.Kurs duyurusundan sonra kayıt işlemleri ile birlikte yoğun ilgi gören Silifke Zumba Kursu  vatandaşlarımızın eğlenerek spor yapmalarını sağlayacak.Bu süreçte eğitmenlerimiz ve ilgi gösteren kursiyerlere teşekkür ediyor,başarılar diliyorum”dedi.

Silifke Zumba Kursu Güzel Bir Etkinlik Oldu

Silifke’de Zumba kursunun açılmasından ve devam etmesinden memnun olduğunu dile getiren Ev Hanımı Emine Özdoğan,”Kurs aracılığı ile insanların birlikte olması iyi oldu.Bu kursta dans ediyor, egzersiz yapıyor ve yeni arkadaşlıklar kuruyoruz.Bayanların ilgisi ve katılım oranı çok güzel.Silifkeli vatandaşlar olarak bu sporu sevdik.Belediyemize ve Başkanımız’ada bize bu imkanı da sağladığı için ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum”dedi.

Silifke Zumba Kursunda Zumba Yapmak Çok Keyifli

Üniversite öğrencisi Ebru Sevinir ise “Daha önce zumba eğitim almıştım.Bu kurs sayesinde kendimi geliştirme fırsatı buldum.Eğitimlere yoğun talep var.Sürekli yeni kursiyerler geliyor.Zumba yapmaktan büyük keyif alıyorum.Bu eğitim sayesinde iyi yerlere gelmek istiyorum”dedi.

Silifke Zumba Kursu İçin Nereye Başvurulacak?

Silifke Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü kurs kayıtları için Belediye Hizmet Binası Kat:4’e müracaatta bulunulmasını ve ayrıntılı bilgi için 0(324) 714 09 30 ve 0 555 178 49 20 nolu telefonlarla irtibat kurulabileceğini açıkladı.

Etiketler :
Mücahit Aktan
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA