SON DAKİKA

Haber Silifke
Mustafa Turgut

Silifke’li Vatandaşlar Hizmete Daha Yakın

Silifke’li Vatandaşlar Hizmete Daha Yakın
Bu haber 19 Ocak 2019 - 15:00 'de eklendi ve 59 kez görüntülendi.

(Silifke Haberler) Mersin’in Silifke ilçesinde Silifke’li vatandaşlar için belediye tarafından hizmetlerden etkin yararlanmaları için Mobil Uygulama sistemi hizmete sunuldu.

Teknolojinin gelişmesi ve mobil cihaz kullanımının artması ile Silifke’li vatandaşlar için hizmetlere daha kolay ulaşmasını sağlayacak mobil uygulama çalışmaları tamamlandı.

Silifke’li Vatandaşlar İçin Hizmet Bir Tık Ötede

Play Store ve App Store uygulama marketlerde yayınlanmaya başlayan Silifke Belediyesi mobil uygulaması, uyumlu  cep telefonları ve tabletlere indirilerek kullanılabilecek. Silifke’li vatandaşlar için belediye hizmetleri artık daha kolay ve hızlı bir şekilde yapılacak.

‘Sosyal Belediyecilik Anlayışımız Devam Ediyor’

Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut, yaptığı açıklamada,”Günümüz teknolojik gelişmeler ile mobil teknolojilerin hızlı kullanım artışı ile birlikte mobil uygulamaların ihtiyaç haline gelmesine yol açmıştır.Bu ihtiyacı mobil uygulama projemizle giderip,Silifke Belediye hizmetlerini dünyanın her yerinden uygulamamızı kullanarak gidermeyi istedik.

Mobil uygulama ile belediyemize bağlı birim faaliyetlerini,güncel Silifke haberleri,hizmet ve yatırım projeleri hakkında bilgilendirmeler yapılacaktır.

İlçemizin tarihi ve turistik anlamda ulusal ve uluslararası tanıtımında büyük katkı sağlayacaktır.Ayrıca Silifke Belediyesi saha ekiplerinin hizmet standarlarını yükseltmek için iş takibi ve saha ekiplerinin yönetiminde kullanılacaktır.

Belediyemize vatandaşlar tarafından iletilen istek ve şikayetlerin daha hızlı çözüme kavuşmasını sağlayarak gerekli bilgilendirme ve geri  dönüşleri daha hızlı yapmak amacı ile uygulamamız kullanılabilmektedir.

Bu amaçlarla hazırlanan Silifke Belediyesi Kurumsal Mobil Uygulaması ile Silifke Belediyesi’nin güncel haberlerine, duyurularına, etkinliklerine, projelerine, kurumsal yapısına, meclis çalışmalarına, kente dair bilgilerine, kişisel borç-ödeme bilgilerine ve iletişim bilgilerine ulaşılabilmektedir. E- Belediye modülünde ise; borç sorgulama ve ödeme, e-imar durumu sorgulama, ÇTV sorgulama, ilan ve reklamlar, nöbetçi eczaneler başlıkları ile güncel verilere ulaşılabilmektedir’ dedi.

Etiketler :
Mücahit Aktan
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA